• Zgłoszenia na kurs
  • Zaloguj się

Prowadzący kursy

Łukasz Kaźmierczak

Mistrz Świata w Kulturystyce 2013 federacji NAC. Dyplomowany dietetyk, uznany trener personalny i doradca żywieniowy. W latach 1997-99 wygrał Puchar Polski, wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Kulturystyce. Od roku 2003 zajął się przygotowaniami innych zawodników z wieloma sukcesami międzynarodowymi. Od 2007 roku prowadzi profesjonalną siłownie FUTUREBODY we Wrocławiu, gdzie najchętniej spotyka się ze swoimi klientami. Wielu z nich dojeżdża na konsultacje z innych miast.
Od 2012 roku Łukasz Kaźmierczak współpracuje z producentem odżywek i suplementów firmą IHS Technology, oraz producentem sprzętu siłowego i maszyn do siłowni firmą Master Sport.
Od 2009 roku prowadzi własną rubrykę w prestiżowym magazynie branżowym MUSCULAR DEVELOPMENT.

lk1
lk

Paweł Jabłoński

Od 17 lat uprawia kulturystykę w 2005 roku po raz pierwszy wziął udział w zawodach sportowych. W roku 2008 wygrał wszystkie krajowe imprezy zdobywając 6 złotych medali w tym tytuł Mistrza Polski w Kulturystyce. W tym samym roku zajął 6 miejsce w Mistrzostwach Europy w oraz 16 miejsce na Mistrzostwach Świata w Bahrajnie. Wstępując do kadry narodowej miał przyjemność i obowiązek uczestnictwa w wielu obozach sportowych gdzie szkolił się od najlepszych z Polski oraz Europy.
W czasie uprawiania wyczynowo kulturystyki zdobył doświadczenie praktyczne i teoretyczne z zakresu:

  • dyplom dietetyka,
  • instruktor fitness ćwiczenia siłowe,
  • trener personalny,
  • specjalista ds. suplementacji i odżywiania w sporcie,
  • uczestnictwo w kursokonferencji medyczno-naukowej poświęconej nowym kierunkom w kulturystyce, fitness i trójboju siłowego,
  • szkolenie w tematyce treningu funkcjonalnego.
pj1-269×368
pj-269×368
Prowadząc dwa kluby sportowe miał okazje studiować pracę oraz uczestniczyć w postępach swoich podopiecznych ćwiczących amatorsko, jak i tych, którzy ćwiczą wyczynowo, biorąc udział w rywalizacji sportowej kulturystycznej jak i innych dyscyplin sportowych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia czuję się zobowiązany dzielić wiedzę w płaszczyźnie treningu rekreacyjnego, wyczynowego a także rehabilitacji, zdrowego i zbilansowanego odżywiania oraz odgrywającej coraz większą rolę suplementacji.

Paweł Więcek

Paweł WięcekOd dziecka interesował się sportem odnosząc mniejsze i większe sukcesy. Kulturystyką zainteresował się od 2000r albo i wcześniej, ale tak na poważnie od 2014 kiedy zaczął przygotowania do startow w 2015 były to debiuty później MP. Posiada dyplom dietetyka i trenera personalnego.

Patryk Pohoryło

Dyplomowany instruktor treningu siłowego oraz trener osobisty. Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze. Studia ukończone z wyróżnieniem oraz nagrodą dziekana za wybitny poziom pracy naukowej na temat profesjonalnej kulturystyki oraz trójboju siłowego. Laureat nagród za zasługi w krzewieniu kultury fizycznej oraz promowaniu kulturystyki w regionie. Specjalista w zakresie metodyki treningowej, dietetyki sportowej oraz suplementacji. Autor wielu artykułów o tematyce sportowej, a także moderator na forum internetowym w działach dieta oraz suplementacja. Znany ze swoich innowacyjnych metod treningowych oraz osiągnięć podczas pracy z klientami. Zawodnik kulturystyki klasycznej, trener zawodników jak również początkujących zawodniczek nie tylko sportów sylwetkowych, ale także typowo siłowych.

Patryk Pohoryło
ph1